Drab Agency

ETAPY WSPÓŁPRACY

Wstęp
Zaczynamy!
Konspekt

Współpracę rozpoczynamy od konkretnych oczekiwań klienta. Bazując na jego koncepcji, przygotowuję indywidualną ofertę wraz z darmową wyceną projektu.

Formalność
Dogadanie szczegółów
Podpisanie umowy

Po ustaleniu oczekiwań klienta, przechodzimy do podpisania umowy i wpłaty zadatku (zadatek jest równy 50% pełnej kwoty zlecenia, pozostała część wynagrodzenia jest pobierana przy odbiorze zlecenia)

Projektowanie
Zbieranie materiałów
Przygotowania

Przed startem prac, klient dostarcza wszystkie niezbędne materiały. W przypadku strony www; teksty, multimedia, zdjęcia oraz z przypadku sklepu internetowego - regulamin sklepu, zwroty i reklamacje.

Mamy materiały
Możemy startować!
Realizacja

Po załatwieniu wszystkich formalności, startujemy z realizacją zlecenia. Od tego momentu klient jest informowany na bieżąco o postępach prac - ma wgląd do poszczególnych kroków realizacji zlecenia.

Hurra!
Udało się!
Finalizacja

Na koniec gdy klient w pełni zaakceptuje ostateczny kształt zlecenia, otrzymuje na swoją skrzynkę mailową (w przypadku strony www), wszystkie dane dostępowe oraz niezbędne pliki graficzne. Od tego momentu w razie ewentualnych problemów, pozostaję do dyspozycji i służę pomocą.