fbpx

Drab Agency

FOTOGRAFIA

czym jest Fotografia Wizerunkowa

Fotografia biznesowa pomaga uwydatniać indywidualne cechy osobowości fotografowanej postaci – podnosi wiarygodność firmy, pracowników a także wzbudza zaufanie u potencjalnych klientów. Dobry wizerunek w biznesie to podstawa a zdjęcia wizerunkowe to doskonała inwestycja, gdy myślimy o budowaniu marki osobistej. Każdy klient kontaktujący się z nową firmą chciałby wiedzieć jak wygląda osoba, z którą zamierza nawiązać współpracę. I właśnie tutaj z pomocą przychodzi fotografia, która jest w stanie rozwiązać ten problem prezentując wizerunek właściciela firmy. Pozwala ona zbudować zaufanie względem klienta, które w późniejszym etapie jest czynnikiem warunkującym kontynuowanie współpracy. 

Szybka
realizacja

Doskonała
jakość

Galeria
Online

fotografia biznesowa wiertarka drab agency

Dla kogo sesja?

Fotografia biznesowa jest dedykowana głównie osobom z potrzebami marketingowymi, które prowadzą działalność biznesową i prężnie działają w social mediach albo pragną po prostu wzmocnić swój dotychczasowy wizerunek w internecie. Niezależnie od przeznaczenia zdjęć, zawsze dostosowuję produkt do indywidualnych potrzeb klienta.

Fotografia a potrzeby klienta

Wizerunek jest bardzo ważnym elementem, od którego zależy odbiór marki. Fotografia biznesowa pomaga sprawnie wyróżnić się tłumu i przyciągnąć nowych klientów. Zanim umówimy się na sesję zdjęciową musimy oszacować oczekiwania oraz przeznaczenie użycia zdjęć – od tego zależy dobór odpowiednich obiektywów oraz światła. Jednak niezależnie od tego jaki charakter mają mieć fotografie, zawsze stawiam na naturalność. Nic tak nie buduje zaufania w oczach klientów jak uśmiechnięte postaci i odpowiednia mowa ciała, które są kluczowymi elementami w przykuwaniu uwagi. 

Dostępne pakiety

W ramach sesji biznesowej i wizerunkowej oferuję rozmaite pakiety – zróżnicowane pod kątem ilości zdjęć i czasu pracy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Usługa makijażu

Usługę makijażu wykonuje doświadczona makijażystka, której wiedza poparta jest wieloma szkoleniami.

Makijaż dla Pań

Makijaż dla Panów

Scroll to Top